אוולנס

אוולנס – השוואת מחירים

אוולנס – Evolence

חומר מילוי תוצרת ישראל על בסיס קולגן שגרם למהפכה אמיתית בתחום מילוי קמטים. שילוב חומר טבעי (קולגן) עם זמן השפעה ארוך ( עד שנה וחצי ) נותן פיתרון אידיאלי למילוי קמטים, שקעים מילוי שפתיים ועוד. האוולנס בריז הנו פיתוח אחרון ומתקדם למילוי קמטוטים עדינים מעל השפה ובאזור הלחיים. הגבלות קודמות בשימוש קולגן כמו צורך בביצוע טסט לאלרגיה לפני ההזרקה הוסר אודות שיטות ניקוי מתקדמות. אין שום הגבלות אחרי הטיפול ומטופלים חוזרים לתפקוד רגיל ישר אחרי ההזרקה. חשוב לציין כי היום כבר לא משתמשים בחומר הזה בישראל ובעולם מאחר והחברה האמריקאית שרכשה את האבולנס החליטה להפסיק ולייצר את החומר), כן מזריקים חומרים המבוססים על קולגן ולכן המאמר בכל זאת חשוב כדי להבין את עקרון הפעולה הזהה וסוג החומר המוזרק דהיינו קולגן.

אוולנס שאלות ותשובות:

ש. האם יש צורך בבדיקה מקדימה טרם הזרקת אבולנס?
ת. אוולנס הוא מוצר טבעי ובזכות טכנולוגיות מתקדמות הוא יכול לקחת את תכונות הקולגן הטבעי הנמצא בעור.לכן, בעוד שעשויה להתרחש תגובה אלרגית, היא נדירה ביותר. בדיקה מקדימה אינה תנאי מוקדם לטיפול באוולנס. מומלץ למטופלים בעלי עבר של רגישות יתר, במיוחד אלרגיות ידועות לקולגן,להתייעץ עם רופאיהם בנושא.

ש. האם אוכל לעבור טיפול באוולנס אם אני הרה או מניקה?
ת. בטיחות הטיפול באוולנס בהריון או בעת הנקה לא נבדקה, ולכן אינה מומלצת.

ש. האם אפשר לחשוף את האזור שטופל לאור שמש או לקור קיצוני?
ת. בימים הראשונים אחרי הטיפול יש להימנע מחשיפה לטמפרטורות קיצוניות או לאור שמש חזק כדי להפחית סכנת דלקת. בכל אופן, אחרי הימים הראשונים אפשר לחזור לפעילויות היום-יום הרגילות בלא צורך בטיפולים נוספים.

ש. כיצד ייערך הטיפול באוולנס?
ת. לפני הטיפול מכינים את אזור ההזרקה באמצעות מריחה קרם מאלחש להפחתת אי נוחות וכאב. לאחר מכן מזריקים אוולנס דרך מחט דקה אל מתחת לפני העור-החומר מוזרק לאט אל מתחת לקמט תוך משיכת מחט החוצה. הטיפול אמור להמשך בין 20 ל-30 דקות ומיד ניתן לחזות בתוצאות.

ש. כמה זמן נמשכות השפעות של אוולנס?
ת. קולגן משמש לצרכים רפואיים כבר יותר ממאה שנים, ונמצא בשימוש רגיל כחומר קוסמטי להזרקה כבר יותר משני עשורים.עד היום ,היה החיסרון העיקרי של חומר מילוי קמטים מבוססי קולגן אריכות ימים מוגבלת והצורך בהזרקה חוזרת 2 עד 3 פעמים בשנה כדי לשמור על התוצאות.באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, מוגנות בפטנט, מציב אוולנס קנה מידה חדש לעמידותו של טיפול הקולגן, עם השפעה לאורך זמן.אוולנס משיב את גמישות העור לתקופה של 12 חודשים לפחות, ואינו מצריך טיפול חוזר יקר מידי מס' חודשים. ההשפעה הנראית של האוולנס מורגשת במהלך כל התקופה

ש. מדוע כדאי לבחור באוולנס?
ת. בעת תהליך ההזדקנות הטבעי, מצטמצמת בהדרגה שכבת הקולגן התומכת בעור וגורמת קמטוטים, קמטים וקפלים. כעת ניתן לבטל השפעות אלה. האוולנס מחדש את הופעתך הרעננה באמצעות מילוי מחדש של הקולגן האבוד, הוספת נפח והחלקת קמטים לא רצויים.

ש. כיצד מסלק אוולנס קמטוטים, קמטים וקפלים?
ת. האוולנס מוזרק אל מתחת לפני העור,שם הוא ממלא מחדש את הקולגן האבוד ומוסיף תמיכה לרשת הקולגן הקיימת בעור. הוא משקם את צורת העור, מחליק קמטוטים, קמטים וקפלים, מהר וביעילות, ומעניק לעורך מרקם טבעי לחלוטין.