הזרקת שומן עצמי

מילוי קמטים ונפח באמצעות שומן גוף עצמי

הזרקת שומן עצמי

הזרקת שומן עצמי יכולה להעלים קמטים עמוקים, להגדיל נפח שפתיים (מילוי שפתיים), לשחזר תווי פנים צעירים של לחיים וסנטר ולטשטש שקעים מתחת לעיניים.

קצת רקע על הליך הזרקת שומן גוף עצמי, אשר תופסת תאוצה יותר ויותר בעיקר בשנים האחרונות. מדובר בהליך שברוב המקרים מתאים לנשים בוגרות מעל גיל 50 לערך, נשים אשר זקוקות לכמויות חומר גדולות למילוי נפחים גדולים בפנים. הזרקת שומן עצמי מתבצעת באופן הבא, לאחר פגישת הייעוץ עם הרופא המטפל, נשאב מאזורים מסויימים בגוף שומן (מדובר באזור הבטן, אזור הישבן ואזור הירכיים) הכמות אותה שואבים היא סביב ה – 200 סמ"ק, את השומן מנקים מפסולת הכוללת דם, ההליך הזה מבוצע באמצעות סוג של צנטרפוגה (לא של פצצות אטום כמובן), לאחר הניקוי, מרדימים את האזור אותו רוצים לשחזר, בעיקר אזור עצמות הלחיים וקפלי בעור שבין האף לפה ומזריקים את השומן העצמי לפנים, יתרון בולט בטיפול הזרקת שומן עצמי הוא שמזריקים חומר טבעי שלא יכול לגרום לאלרגיות ודחיות ע"י הגוף.

להלן יתרונות נוספים בהזרקת שומן גוף

  1. יכולת לשאוב כמויות גדולות של שומן לטיפול מילוי קמטים, קמטוטים ושקעים בלי שיהיה לזה מחיר כלכלי כבד.
  2. אפשרויות תיקון סימני גיל ע"י הזרקת שומן עצמי בלתי מוגבלות וניתן להשתמש בחומר לכל אזורי הגוף והפנים.
  3. הזרקת שומן עצמי בשיטה נכונה גורמת לשיפור מראה פנים והעלמת סימני גיל לאורך זמן של עד 5 שנים ויותר.

הזרקת שומן עצמי שאלות ותשובות

ש. הזרקת שומן עצמי – איך הזרקת שומן עצמי יכולה לעזור לי?
ת. הזרקת שומן עצמי יכולה להעלים קמטים עמוקים, להגדיל נפח שפתיים (מילוי שפתיים), לשחזר תווי פנים צעירים של לחיים וסנטר ולטשטש שקעים מתחת לעיניים. יתרון של השומן הוא שמקורו מהגוף, זאת אומרת שהחומר 100% טבעי ויש לנו אפשרות לקבל כמות חומר למילוי נפחים גדולים.

ש. מה סוג ההרדמה שמשתמשים עבור הזרקת שומן עצמי?
ת. מילוי קמטים באזורים קטנים מתבצעים במרפאה ומשתמשים בהרדמה מקומית עם לידוקאין כמו בטיפולי שיניים, אך להזרקות באזורים גדולים נדרש חדר טיפולים עם הרדמה תוך ורידית.

ש. כמה זמן לוקחת החלמה מטיפול הזרקת שומן עצמי?
ת. באזור ממנו נשאב השומן קיימת, בדרך כלל, אי נוחות מינימאלית אחרי הטיפול, אך באזור הזרקת שומן עצמי קיימים שטפי דם ונפיחות שמתחילים להעלם אחרי 4-5 ימים ומטופל מסוגל לחזור לפעילות רגילה שבוע אחרי הזרקת שומן עצמי.

ש. כמה זמן המילוי מחזיק?
ת. מילוי על-ידי הזרקת שומן עצמי מחזיק מעמד שנים, אך כמו כל חומר טבעי הוא נספג עם הזמן וזה דורש הזרקות חוזרות אחת למספר שנים.