הסרת שיער

הסרת שיער – שיטות טיפול ומומחים מומלצים

הסרת שיער

בשנים אחרונות, הפכו טיפולי הסרת שיער בכלל וטיפולי הסרת שיער בלייזר בפרט לטרנד בקרב גברים ונשים כאחד אשר מעוניינים להסיר שיער ממקומות מסוימים ולהפוך את גופם לאסתטי וחלק יותר.

בשנים אחרונות, הפכו טיפולי הסרת שיער בכלל וטיפולי הסרת שיער בלייזר בפרט לטרנד בקרב גברים ונשים כאחד אשר מעוניינים להסיר שיער ממקומות מסוימים ולהפוך את גופם לאסתטי וחלק יותר. מכיוון שכך, התפתחו שיטות שונות לביצוע הטיפול, חלקן באמצעים "ביתיים " ואחרות – במכשירים שונים המיועדים לכך. השאיפה היא שטיפול הסרת שיער "יחזיק" כמה שיותר זמן  ואם אפשר – לצמיתות. מיד בהמשך כל הטכנולוגיות והשיטות הקיימות להרחקת, דילול והסרת השיער המיותר מהגוף ומהפנים. בפתיח נרצה להבהיר כי שיטת הטיפול בלייזר נחשבת לאיכותית ולמתקדמת ביותר בענף, פרט לתוצאות טובות יותר שניתן להשיג באמצעות מכשירי הלייזר (לא כל מכשיר כמובן) עלויות המכשירים גבוהות משמעותית ממכשירים אחרים כמו גם הצורך בפיקוח רפואי בהסרת שיער בלייזר מבדל בין המקצוענים (המכונים המובילים בישראל) לחובבים והקוסמטיקאיות (מבלי לפגוע כמובן).

הסרת שיער – שיטות הטיפול

  • הסרת שיער בלייזר – שיטת טיפול מתקדמת ביותר, ישנם מספר גדול של מכשירי לייזר לביצוע הטיפול, אולם המכשיר המוביל בשוק זה מספר שנים הוא הלייטשיר (LightSheer diode laser) עליו תוכלו לקרוא בהרחבה באתר, מספר הטיפולים להם תזדקקו במכשירי לייזר להסרת שיער הוא כ-8 אולם ישנם מטופלים שזקוקים ליותר מכך וקשה להעריך את מספר הטיפולים שתאלצו לעבור עד שגופכם יהיה חלק, כל המכונים המובילים בישראל להסרת שיער בהם רשת פרופורציה, אמריקן לייזר, נטורפיל, CARE משתמשים במכשירים אלו.
  • הסרת שיער באינפרא אדום / הסרת שיער IPL – שיטת טיפול יעילה להרחקת ודילול שיער מיותר, תוצאות הטיפול די זהות לשיטת הלייזר, מספר הטיפולים ארוך יותר (10-13) אפקטיביות גדולה, מדובר על קרן אור ולא על קרן לייזר ולכן עוצמת הטיפול כמו גם רמת הכאבים פחותה מהטיפול במכשירי לייזר, מכשירי IPL אינפרא אדום בולטים הם הבימקס, לאוולי, קריסטל, רקורד, 4MP.
  •  הסרת שיער SHR – טכנולגיית ה- SHR נכנסה לחיינו לפני כשנתיים, מבוססת על אינפרא אדום (קרן אור) אולם שונה ממנה כאשר יתרונה הבולט הוא מעבר טיפול ללא כאבים. מספר הטיפולים אותם תאלצו לעבור יהיה דומה למספר הטיפולים שבמכשירים המבוססים על טכנולוגיית קרן אור IPL (אינפרה אדום בשפה עממית).
  • הסרת שיער אפילציה – הסרת שיער וותיקה ביותר ועדיין נחשבת לטובה שבהם אם יש לכם סבלנות רבה וסף כאב גבוה, באמצעות מחט חשמלית קוטלים את צמיחת השערה לצמיתות. אפקטיבי מאוד כאשר מדובר על אזורים קטנים בהם רוצים להסיר שיער אולם בעייתי מאוד כאשר אזור הטיפול גדול.
  • הסרת שיער ביתית – ניתן לבצע את הטיפול באמצעות מכשירי לייזר או מכשירי אינפרא אדום אותם אפשר לבצע בבית. עלות המכשירים היא סביב ה- 1000 עד 2000 ש"ח, יעילות הטיפולים נמוכה – עדיף להשאיר את זה למכונים המקצועיים, מכשירים בשוק NO!NO ,TRIA וסילקן.

כמה עולה הסרת שיער?

הסרת שיער בלייזר מחירים? שאלת השאלות, המחיר נקבע ע"פ מספר רב של פרמטרים בהם אזור הטיפול, מוניטין המכון, סוג המכשיר איתו מבצעים את הטיפול, למשל מכשירי הסרת שיער בלייזר עולים הרבה יותר ומצריכים טיפולים של רופא או אחות בפיקוח רפואי ברוב המקרים זה מחייב אחזקת צוות יקר יותר מה שיגרום לעליית מחיר הטיפול. מומלץ לקבל הצעת מחיר רק ממכונים מורשים, תוכלו לעשות זאת אצלנו כאן באתר בטופס הצור קשר.