זריקות בוטוקס

זריקות בוטוקס, זה פתרון לא רע למי שמעוניינת להיראות צעירה ואסתטית יותר. לפעמים התוצאות הן כה טובות, עד שההתלהבות מזריקות הבוטוקס, היא גדולה ולפעמים מגיעים למצב של הזרקת יתר של בוטוקס ללא כל צורך בכך.  יש הרבה נשים המעדיפות הזרקת בוטוקס על כל ניתוח פנים, בניתוחים פלסטיים ישנה סכנה שאולי הניתוח לא יצליח, כשאישה מבצעת מילוי של בוטוקס באזור הפנים הסיכוי כי התוצאות לא תהיינה משביעות רצון הוא קלוש. להרבה נשים אף לא אכפת לחזור על הטיפול כל חצי שנה ומלבד לא להיות תחת אזמל מנתחים. היום, הרפואה האסתטית מציעה הרבה סוגים של טיפולים אם זה גדולים או קטנים שיכולים לשפר את המראה של כל אישה ולגרום לה להיראות הרבה יותר צעירה מכפי גילה. היום, העייפות שלכולנו, היא כורח המציאות, העור נראה הרבה יותר עייף ומקומט עקב כך והעור מתחיל להזקין מהר יותר. הסיבה שהבוטוקס הפך להיות לחברה הכי טוב של האישה זה כבר לא סוד.

ניתוח עפעפיים? או הזרקת בוטוקס?

ישנם מקרים שאף סוג של  זריקות הבוטוקס כבר לא יעזור, העפעפיים החלו להיות פחות גמישות והקמטים כבר אינם נעלמים באמצעות  הזרקת הבוטוקס. במקרים אלה, כבר אין מנוס אלא להתייעץ עם אחד המנתחים הפלסטיים הטובים בתחום. יש להחליף מדי פעם בין אזורי הפנים כאשר מבצעים הזרקה בבוטוקס יש לאזן את מראה הפנים כך שייראה אחיד כאשר מבצעים את הטיפולים בבוטוקס. למרות כל היתרונות בטיפולי הבוטוקס, יש גם חסרונות מסוימים שהבולט  מבניהם הוא שישנם אזורים בפנים שיכולים להיות בהם תופעות לוואי לאחר הזרקת הבוטוקס ומדובר במיוחד באזור שמעל לגבות. באזור זה, הזרקת הבוטוקס יכולה לגרום לצניחה של הגבה או העפעף, אם יישאר באזור זה קמטוט כדאי לוותר על הזרקת הבוטוקס באזור זה.

האם תקופת ההשפעה של הבוטוקס שונה מאישה לאישה?

ישנן נשים שההשפעה של הזרקת הבוטוקס היא יותר קצרה מאישה אחרת. יש כאלה שהבוטוקס משפיע רק לשלושה חודשים ויש כאלה שהבוטוקס מחזיק מעמד לשמונה חודשים. ניתן לבצע הזרקה חוזרת של הבוטוקס וזה נתון לשיקול  דעתו של הרופא. אם התופעה ממשיכה להישנות, כלומר הבוטוקס ממשיך להשפיע לתקופות קצרות בלבד, כדאי להזריק בוטוקס לעתים תכופות יותר. הבוטוקס אינו מיועד רק למילוי השפתיים או המצח, ניתן באמצעותו לבצע טיפולים נוספים כמו הרמה של זווית הפה כמו תוספת עבור מילוי השפתיים, להרים את קצה האף, להעלים את הקמטוטים ליד השפתיים ולשפר חיוך המראה את החניכיים. ללא ספק, הבוטוקס הינה תרופת הפלא נגד נזקי הזמן!

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.