טאוסיאל

טאוסיאל – האם זה חומר הפלא של ה121?

טאוסיאל הינו חומר בעל ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית עם כמויות קטנות של פרוטאין. הטאוסיאל מקנה טיפול שמחזיק לאורך זמן. חומר זה מבטיח מינימום סיבוכים בגלל המרכיבים הטהורים שהוא מכיל. חומר הטאוסיאל הינו חומר מילוי שמקנה מתיחה מידית של העור. חומר זה מיועד למילוי קמטים ושפתיים וגם עצמות לחיים. חומר זה נמצא גם בגוף האדם. מקור החומר אינו מהחי. החומר פותח בשוויץ וכיום נמצא בשימוש בכל העולם. העור מקבל היטב את הטאוסיל ומשתלב יפה ברקמות העור. ניתן להזריק את החומר גם באזור הצוואר. זריקה כזאת משפיעה לתשעה חודשים. טאוסיאל מצוין גם לשיפוץ העצמות. הטיפול מצריך כשלושה מפגשים בהפרשי זמן סבירים. בהתחלה יוזרק יותר חומר על מנת להשיג תוצאה רצויה. הכול גם תלוי בגיל ומבנה הפנים של האישה.

האם יש תופעות לוואי בחומר הטאוסיאל?

היקפי הפנים מורמים באמצעות הזרקת טאוסיאל, ההשפעה ניכרת מיד והעור משתקם מיד לאחר ההזרקה של חומר הטאוסיאל. יש כאלה שהן רגישות במיוחד ויכולה להופיע אצלן אדמומיות והרגשה של עקצוץ בעור. חומר זה, אינו מתאים לנשים הסובלות מאלרגיה לחומצה היאלורונית. תופעות של אדמומיות העור מתפוגגות לאחר כמה ימים. יש לציין כי לחומר הנקרא טאוסיאל יש יותר יתרונות מאשר חסרונות. חומר זה הינו בטוח לשימוש ואינו מקנה מראה מלאכותי בדומה לניתוחי פנים. העור נראה רענן וחלק לאחר ההזרקה של טאוסיאל. יש לציין כי חומר זה ממש מעכב הליכי הזדקנות בעור ומונע את הצורך בניתוחים וטיפולים פולשניים.

למי מתאים טיפול בטאוסיאל?

טיפול זה מתאים לנשים וגברים כאחד. מומלץ להתחיל את ההזרקות של החומר הזה כבר בגילאים צעירים, על מנת למנוע כמה שיותר מהזדקנות העור. טיפול זה, אינו דורש הרדמה או התערבות כירורגית, ההכנה של הטיפול מסתכמת אך ורק בבדיקת המצב הכללי של המטופל או המטופלת וקביעת מספר הטיפולים בהתאם. רופא, בדרך כלל, יבצע בדיקת אלרגיה לחומר לפני הטיפול. על פי גילך ומבנה פנייך, הרופא יתאים לך את סוג הטיפול על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. באמצעות כמות קטנה של חומר הטאוסיאל, ניתן לקבל תוצאות ממש מדהימות. בסיום הטיפול ניתן לחזור לשגרה. התוצאה המידית תקנה לך מראה צעיר, וגמיש של עור הפנים. בחומר זה ניתן לבצע מילוי בקמטים וקמטוטים בכל האזורים אפילו באזורים עדינים מאוד כמו באזור הצוואר. בדרך כלל הרופאים לפני הזרקה של חומר זה מאלחשים את מקום ההזרקה כך שהכאב הינו מינימלי או אפילו לא מורגש.

 

.

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.