טיפולי בוטוקס

האם מתמכרים לטיפולי בוטוקס?

ישנה שאלה שנשאלת לאחרונה, האם נשים או אנשים בכלל מתמכרים אל טיפולי בוטוקס? יש רופאים הטוענים שכן. התוצאות נראות מיד לעין ובגלל זה, נשים ממהרות למכונים האסתטיים כל כמה חודשים על מנת למלא קמטים או שפתיים שמשום מה נראות להן כי הן צריכות שוב טיפול בוטוקס.  טיפולי הבוטוקס נותנים הרגשה טובה בקרב הרבה מטופלים, אז אם אתם גם הייתם מרגישים כך לא הייתם מתמכרים לטיפולים הללו?.. יש נו מחקר המראה כי 50% מהמטופלים בבוטוקס הביעו תחושה של היעדר תחושת הזדקנות. ההרגשה האישית שלהם הייתה הרבה יותר צעירה. היום, אין כבר צורך להסתכן בניתוחים פלסטיים שהם הרבה יותר ברי סיכון מאשר טיפולים פשוטים כמו מילוי קמטים ושפתיים באמצעות בוטוקס. מה שחשוב גם לציין, הטיפולים של הבוטוקס לא מצריכים החלמה כמו לאחר ניתוח פלסטי ומי שביצע טיפול בבוטוקס, יוכל לחזור לשגרה כבר לאחר המילוי ללא כל בעיות. הטיפול במילוי בוטוקס, כולל עד שניים או שלושה מפגשים. הרופא מזריק כמות מאוד קטנה של חומר. הפעולה יכולה לקחת כמו עשרים דקות ואין הרגשה של כאבים או חוסר נעימות.

היכן מזריקים בוטוקס?

במהלך טיפול בבוטוקס, הרופא מזריק כמות קטנה של הרעלן {בוטוקס} שמונע את שחרור החומר הנקרא אצטילכולין שהוא בעצם מוליך עצבי שנוטל העברת השדרים למערכת העצבים שאחראית על פעולת השרירים. רוב הקמטים שמופיעים לנו על הפנים הם תוצאה של פעילות יתר של השריריים באזורי הקמטים. ההזרקה של הבוטוקס הוכחה כיעילה בהעלמת הקמטים למשך פרק זמן של 6 חודשים. היתרון באמצעות טיפולים בבוטוקס הוא השינוי המהותי שניתן לראות בפרק זמן של כמה ימים בלבד. טיפול באמצעות בוטוקס ניתן להזריק רק באזור הפנים. חשוב להזריק את הכמות המדויקת של החומר לאזור הפנים והשפתיים, זו הסיבה שבאמצעות שניים שלושה מפגשים ניתן לסיים את הטיפול, היות ומדובר על הזרקת כמויות מזעריות של בוטוקס לאזור הפנים.

טיפול ממושך בבוטוקס תורם להשפעת החומר לזמן ארוך יותר

את העובדה הזאת יגלו נשים שמקפידות על טיפול ממושך בבוטוקס. יש לבצע אבחון מקיף על מנת להימנע מתופעות לוואי. על הרופא המטפל, חובה לדעת את המצב הבריאותי הכללי של המטופל ורגישות המטופל או המטופלת לחומרים שונים, או נטילת תרופות באופן קבוע או ליקויים הקשורים למערכת העצבים, על מנת להימנע מתופעות לוואי שיכולות להזיק למטופלים. הטיפול עצמו, אינו כרוך בכאב, אך יהיו תופעות כמו אדמומיות ורגישות באזור שהזריקו בו בוטוקס , תופעה זו הינה נורמלית לחלוטין והיא תחלוף תוך מספר ימים.

 

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.