מטרידקס

חומצה היאלורונית מטרידקס

‫חומצה היאלורונית מטרידקס‬חומצה היאלורונית מטרידקס – Matridex

חומר מילוי תוצרת גרמניה על בסיס חומצה היאלורונית נותן פיתרון מושלם למילוי קמטים וקמטוטים עד 18 חודשים. חומר מילוי קמטים טבעי שנותן אפשרות לבצע הזרקה בצורה בטוחה. כתוצאה מפיתוח מואץ קיימים היום ארבע סוגי מטרידקס שונים שההבדל העיקרי בין החומרים הוא ויסקוזיתי שמאפשר לרופא לבצע התאמה אישית של סוג החומר לפי עומק הקמטים וסוג עור. במטרידקס משתמשים לצורך מילוי קמטים, שקעים מילוי וניפוח שפתיים, עיצוב והגבהת עצמות לחיים, שחזור תווי פנים צעירים עם תוצאות טיפול שנשמרות עד שנה וחצי. את המטרידקס ג'ל מזריקים לאחר אילחוש מקומי של האזור המטופל לרוב בלידוקאין, מדובר בטיפול קצר יחסית ללא סיבוכים ותופעות לוואי משמעותיות.

מטרידקס הינו חומר מילוי לטיפול נקודתי אשר פועל באופן הבא:

  • על ידי הזרקתו לעור הוא מחליף את החומצה ההיאלורונית המתפוגגת מהעור במהלך השנים. בניה מחדש של רקמות קולגניות, באמצעות קישור צולב של חומצה היאלורונית & ספדקס, ובכך יוצר רקמה חדשה של חלבונים.
  • הקישור הצולב גורם ליציבות לאורך זמן הודות לגירוי קולגן חדש ( סוג 1 קולגן נעורים ולא קולגן צלקות). תהליך הזרקה מוביל לתוצאות מיידיות ויעילות לטווח זמן ארוך. המטרידקס הינו חומר מילוי המוזרק בארץ מזה מספר שנים בהצלחה מרובה. מתאים לטיפול בקמטים וקפלים – מילוי סביב השפתיים (לא למילוי שפתיים) וכו'.

Matridex DX

הדור החדש של חומרי המילוי תוספת תת עורית ללא ניתוח. המטרידקס הינו חומר הזרקה בעל התוויה תת עורית לעיצוב ובניית הפנים והגוף.באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה יוצר ה-דקסטרנומר משטח טעון חיובית עם גירוי של קולגן חדש מסוג 1 ללא הסיכון לרגישות לחלבונים. מציע פיתרון מושלם לתוספת של רקמה.

מהי טכנולוגיה?

  1. יצירת תמיסה של חומצה היאלורונית המופקת מסיבים של נתרן היאלורוני מקור שאינו מן החי.
  2. רישות ראשוני (קשרים מצטלבים) של תמיסה של חומצה היאלורונית.
  3. שטיפת ויצוב ג'ל החומצה ההיאלורונית המרושת החד שלבי.
  4. רישות שני באמצעות תוספת של חומצה היאלורונית לתמיסה מחוברת ולאחר מכן ניקוי סופי.

יתרונות של הזרקת מטרידקס

  • רמה מעולה של תיקון.
  • שיפור מיידי.
  • קל להזרקה.
  • שחזור נפח חסר ויצירת נפח חדש במידת הצורך.

חומצה היאלורונית – Matrigel

חומצה היאלורונית בעלת צמיגות גבוהה. לאחר ההזרקה נוצר מצע (כרית) הידרוג'לי ויסואלסטי המגן על הסיבים הקולגניים. יעיל ליצירת נפח לשפתיים כמו גם ל- מילוי קמטים וקפלים במידה ורוצים להימנע מחלקיקי הספדקס. תהליך ההזרקה מוביל לתוצאות מיידיות ויעילות לטווח זמן ארוך ומסייע לעור הפנים והשפתיים להיות מתוחים ובעלי מראה מלא. מחקרים מראים שהשימוש במשפחת מוצרי המטרידקס אינו גורם שום תופעת לוואי העלולה לפגוע בעור.

חומצה היאלורונית – Matridur

מטרידור הינו חומצה היאלורונית טהורה וקלילה המיועדת לטפל בקמטוטים העדינים שבעור הפנים. החומר יעיל לקמטים הנוצרים סביב הפה ובעיקר בשפה העליונה, הדבר נפוץ בעיקר בקרב נשים מעשנות אך לא רק. החומר יעיל כחומר מילוי בפני עצמו או כתוספת של הזרקה שטחית יותר ("שיטת הסנדביץ") לאחר שבוצעה הזרקה עמוקה יותר עם אחד מחומרי המילוי האחרים. כמו כן יכול החומר לשמש כהשלמה לתיקון קמטוטים שטחיים לאחר ניתוח מתיחת פנים.

חומצה היאלורונית – Matrisoft

מזותרפיה – חדש בישראל לאחר שצבר פופולאריות רבה באירופה ובארה"ב – עכשיו גם בישראל. מיצוק העור ושיפור המרקם ע"י הזרקות ממוקדות של חומרים פעילים מבלי שיתפזרו בגוף או יסננו ע"י הכבד. בניגוד לחומרי המילוי מטרת המזותרפיה אינה מילוי קמטים אלא מיצוק העור והענקת שיפור משמעותי למרקם העור, ע"י סדרת טיפולים העור ייהפך לגמיש חיוני וקורן. המטריסופת משפר את רמת הלחות באופן ניכר ומקנה לעור את "אפקט המתיחה". את המטריסופת ניתן להזריק (מלבד בפנים) גם לאזורים אחרים כגון: כפות ידיים, אזור המחשוף והצוואר להשגת מראה צעיר. כמו כן החומר יעיל גם עבור נשים העומדות לפני ניתוח מתיחת פנים על מנת לזרז את תהליכי ההחלמה ולשימור תוצאות הניתוח לטווח ארוך יותר.