מילוי שפתיים

מילוי שפתיים – השוואת מחירים ע"י מיטב הרופאים

הגדלה מילוי ועיצוב השפתיים

השפתיים הן השער להנאות החיים המרובות. הן מחייכות, צוחקות, עצובות או מנשקות ונמצאות במוקד תשומת הלב. שפתיים סקסיות וחושניות מקבלות ביטוי ותמיד נמצאות בתנועה. ביכולתן של שפתיים מושלמות לשפר את מראך ולהעניק לך ביטחון עצמי גבוה. עיבוי שפתיים הפך לטרנד אופנתי ונשים רבות משפצות ומעבות אותן. לפניכם מידע על ההתאמה להליך, כיצד מתבצע מילוי שפתיים סיכונים וסיבוכים מההליך, עוד תוכלו למצוא כאן קישורים לחומרי מילוי שפתיים פופולאריים.

 

מי מתאים למילוי שפתיים?

מילוי שפתיים מתאים לכל מי שמעוניינת בשפתיים גדולות, בשרניות, עבות, סקסיות ויפות. הגדלת שפתיים פופולארית בעיקר בקרב בנות צעירות שאוהבות למשוך תשומת לב מהסביבה. לנשים מתבגרות קיימות סיבות נוספות לעבור מילוי שפתיים כגון: נסיגת חניכיים, ירידה בריכוז ואיכות הקולגן בעור הפנים, הופעת קמטים או קמטוטים סביב הפה. סיבות נוספות בגללן עוברים הגדלת שפתיים יכולות להיות: צלקות, נפילת שפתיים או חוסר התאמה שנגרם בין השפתיים למבנה הפנים, שינויי גיל באזור הפה אשר גורמים להתכווצות שפתיים וכתוצאה מכך השפתיים נעשות דקות ומקומטות.

 

מילוי שפתיים

כיצד מתבצע טיפול עיבוי שפתיים?

יופייה של השיטה נעוץ בפשטותה ובאפקט שלה: הזרקת חומר מילוי באמצעות מחט דקה, התאוששות מיידית, תופעות לוואי קצרות טווח, אחוז סיבוכים נמוך ואפקט טוב מאד כמעט לכל צורה ומבנה שפתיים. מילוי שפתיים מתבצע על ידי הזרקת חומר מילוי במספר נקודות. בשלב הבא מתבצע עיסוי כדי שהחומר המוזרק לשפתיים יתאזן בצורה אחידה ובסיום התהליך נקבל עיצוב שפתיים מושלמות. ניתן לבצע מילוי שפתיים ע"י הרדמה מקומית או ע"י משחת אלחוש, משך זמן הטיפול כולל זמן ההרדמה והזרקת חומרי המילוי הינה עד חצי שעה, ההתאוששות מטיפול זה הינה קלה וכבר באותו יום תחזרו לשגרת חיים רגילה, את תוצאות טיפול הגדלת שפתיים תראו כבר לאחר מספר ימים. במקרים בהם הטיפול מבוצע ע"י חומרים קבועים כמו סיליקון רפואי טהור הרי שמספר הטיפולים יהיה חמש ויותר, מבצעים הזרקה בטכניקת המיקרו דרופלט אחת לשלושה שבועות, סיליקון בשפתיים אינו גורם לעיבוי לא מגרה את המקום אליו הוא מוזרק ויוצר סביבו מעטפת אשר גורמת "לניפוח השפתיים".

 

סיכונים וחומרי מילוי בהליך הגדלת שפתיים

מילוי שפתיים הינו טיפול פשוט וללא סיכונים רבים אולם עלולות להיווצר תופעות לוואי שלרוב הן נדירות וחולפות במהירות יחסית, כגון: נפיחות הנובעת מטראומה של המחט העוברת בטווח של כמה שעות עד ימים ספורים. וכן, עקב מבנה מסוים של רקמת השפה לא תמיד מתפזר חומר המילוי בשפתיים בצורה רצויה ולכן עלולות להיווצר בליטות קטנות המופיעות במקום ההזרקה. בכדי להימנע מבעיות מסוג זה, כדאי לבצע עיבוי שפתיים על -ידי חומרי מילוי איכותיים ביותר המופקים ממקור טבעי, נספגים בגוף ובעל פרופיל בטיחותי גבוה הכוונה היא לבצע מילוי שפתיים באמצעות חומרים על בסיס חומצה היאלורונית – חומרי מילוי שאינם גורמים לתופעות לוואי ובטוחים להזרקה בשפתיים. בגזרת השמות המסחריים של חומרי המילוי הללו ניתן למצוא את הרסטילן והרסטילן פרלן, ג'ובידם, טאוסיאל ועוד, חומר מילוי קמטים פופולארי בשם רדיאס אינו מתאים למטרות עיבוי גרידא אולם הוא מתאים למילוי הקמטים מעל השפה העליונה. כמו כן, ניתן לבצע מילוי שפתיים עם חומרי מילוי סינטטיים כמו ביו אלקמיד, שהינו שתל פנימי המכיל מים או הזרקת סיליקון רפואי בטכניקת מיקרודרופט אולם יש לקחת בחשבון אפשרות של הופעת תופעות לוואי קשות יותר בשונה מהזרקת חומרי המילוי הטבעיים. הזרקת חומרים סינטטיים עלולה לגרום לתופעות כמו נדידת החומר בשפתיים וגרימה לתופעות א-סימטריה בולטת ממנה קשה להיפטר שנים ולכן יש לשקול בכובד ראש מעבר טיפול מסוג זה.