מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים – כיצד זה מתבצע?

השקעים שמתחת לעיניים זו התופעה נפוצה ביותר אצל הרבה מאוד אנשים. בשפה הפשוטה היא נקראת "שקיות מתחת לעיניים" זוהי בעצם תופעה גנטית יותר הנגרמת מהזדקנות יתר של עור הפנים. השרירים נופלים ורקמות הקיימים מספיגה של שומנים. יש כאלה שחושבים כי שקיות בעיניים נגרמים מעייפות, אך מסתבר שגם לאחר השלמת שעות שינה, ואיפור מתאים ניתן להעלים את השקיות מתחת לעיניים. כשאנו רואים שזה לא עוזר, אנו חייבים לפנות לטיפול אסתטי עמוק יותר. מילוי שקעים מתחת לעיניים. הטיפול הוא קצר ולא כואב ואין לו תופעות לואי קשות. אדם שסובל משקעים מתחת לעיניים נראה עייף והרבה יותר מבוגר לגילו. בשנים האחרונות, טיפולי מילוי השקעים מתחת לעיניים הפכו להיות הלהיט של המילניום וגם אנשים צעירים שסובלים מתופעה זו מבצעים את  מילוי אזור השקעים מתחת לעניים. ידוע, כי הפנים הם כרטיס הביקור של כל אישה וגבר, במיוחד היום שיש דגש מיוחד על מראה אסתטי בקרב כולם. יש הרבה מצבים בהם השקעים נוצרים עקב שומנים באזור העפעף התחתון, ולעתים תופעה זו מלווה בבצקת.

כיצד מטפלים בתופעת הבצקת באזור העפעפיים?

למי שסובל מבצקת מתחת לאזור העפעפיים לפני המילוי של השקעים מתחת לעיניים, יש לטפל תחילה בבצקת עצמה. בוודאי שמתם לב כי לשקעים מתחת לעיניים יש צבע כהה יותר. העור מתחת לעפעפיים הוא עור דק במיוחד ורגיש וכלי הדם בולטים באזור זה, זו הסיבה בעצם לצבע הכהה של השקעים באזור העיניים. הטיפול של במילוי השקעים תחת העיניים, נעשה תחת הרדמה מקומית והטיפול אינו כרוך בכאב. ממלאים את אזור העפעפיים עם חומצה היאלורונית,  הטיפול הוא קצר וניתן לחזור מיד לשגרת החיים הרגילה שלנו. לפעמים תיתכן נפיחות קלה והאזור של העפעפיים שהוא גם כך עדין, יהיה נפוח ורגיש,  או שטפי דם קטנים, אך התופעה תחלוף בתוך כמה ימים. טיפול של מילוי שקעים באזור העיניים יכול להחזיק כשנתיים  יש לשים לב כי הרופא המבצע טיפול זה, יהיה מומחה בתחומו

מי מבצע טיפולי שקעים מתחת לעיניים?

יש הרבה קליניקות ידועות לטיפולים אסתטיים אשר מבצעים את הטיפול של מילוי השקעים תחת העיניים. יש למצוא את הקליניקה בעלת שם ומוניטין ושעובדים בה אף רופאים בעלי שם המתמחים בתחום זה. אם יש לכם חברים א חברות שכבר ביצעו את הטיפול של מילוי השקעים מתחת לעניים ויכולים לתת לכם המלצות בתחום, כדאי כי תשאלו אותם לגבי הקליניקות או הרופאים שביצעו עבורם את הטיפול וכך תהיו בטוחים יותר שהגעתם לידיים הנכונות.

 

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.