ניפוח שפתיים

מה זה בכלל  ניפוח שפתיים?

אם אתן מעוניינות בהליך של ניפוח שפתיים כדאי להתייעץ עם כמה רופאים המתמחים בתחום. כדאי כי תשאלו את השאלות הנכונות בכל הקשור אל ניפוח השפתיים, כמו למשל, זמן ההחלמה לאחר ביצוע פעולה זו. היום, כולן מעוניינות במראה של שחקניות הוליווד שיש הן שפתיים בשרניות ועבות והן נראות הכי חושניות שיש. חשוב לבקש חוות דעת מאלה שכבר עברו עיבוי שפתיים, על מנת לדעת אם הטיפול הצליח. הליך זה של עיבוי השפתיים, יכול לשנות לטובה את מראה הפנים. עם הגיל, השפתיים נראות דקות יותר, אבל ישנן נשים צעירות שיש להן שפתיים דקות במיוחד ומראה זה ממש מפריע להן. ישנם מספר טיפולים עבור עיבוי ומילוי השפתיים חלקם פשוטים וזמניים וחלקם קבועים באמצעות השתלת שתל קבוע הנקרא demal . ישנו טיפול לשפתיים עבות ובשרניות יותר באמצעות מילוי שפתיים, אך על טיפול זה, יש לעבור כל שמונה חודשים.

הדמיית מחשב לפני ניפוח שפתיים

מרבית המכונים לאסתטיקה, יראו לכן כיצד תיראו לאחר עיבוי השפתיים. חשוב כי המראה של שפתיים נפוחות יהיה טבעי ולא מוגזם, היות וכל החוכמה בטיפולים אסתטיים זה שהכול ייראה טבעי וכל הפעולה של מילוי השפתיים לא ייראה מוגזם ומלאכותי. בצורת ההדמיה של המחשב, תוכלו להיות משוכנעות כי אכן בחרתן את סוג הטיפול והמידות שיתאימו לכן. היום, כבר תוכלו לעבור כמה טיפולים באותו המכון לאסתטיקה רפואית. טיפולים כמו מילוי קמטים ושפתיים יוכלו להיות לטובתכם, היות ותוכלו לקבל הנחה משמעותית, ואם אתן מעוניינות גם למלא קמטוטים סביב העיניים תוכלו לעשות זאת אפילו באותו היום והיתרון הוא משמעותי גם בזמן וגם בכסף.

למצוא את הקליניקה האמינה ביותר

היום, מכונים אסתטיים נפתחו כמו פטריות לאחר הגשם, חשוב כי הקליניקה שתבחרו בה תהיה אמינה וידועה ולא איזה קליניקה של חובבנים. אם תשמעו על מחירים ברצפה, כדאי שתידלק אצלכן נורה אדומה. אף אישה אינה מוכנה להפקיר את עצמה בידי ידיים של חובבן ולאחר מכן הנזק יכול להיות ממש בלתי הפיך. אם אינכם מעוניינות להגיע כל כמה חודשים למילוי שפתיים, תוכלו לעבור תחת סכין המנתח הפלסטי על מנת לשתול שתל בשפתיים. האופציה השנייה היא חדשנית ויעילה מאוד. ניתן היום לשאוב שומן מחלק בגופך ולמלא את השפתיים באמצעות שומן זה. על מנת למצוא את הטיפול האידיאלי עבורך לקבלת שפתיים נפוחות, כדאי להתייעץ עם כמה מומחים בתחום, על מנת שתוכלי לקבל את החלטה הטובה עבורך.

 

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.