רסטילן

רסטילן – חומר מילוי קמטים מוביל בעולם

אם את מעוניינת לשפר את המראה שלך בעזרת חומר טבעי המקנה תוצאות הנראות לעין לטווח ארוך, רסטילן הוא המוצר המתאים ביותר עבורך. ניסיון של למעלה מ- 14 שנים ו- 10 מיליון טיפולים בעולם. רסטילן הינו חומר המילוי מהותיקים והבטוחים בעולם לקמטי הפנים, המבטיח תוצאות מיידיות וטבעיות. רסטילן הינו חומר מילוי המיועד להזרקה לעור הפנים המבוסס על חומצה היאלורונית טהורה ומיוצבת המוכרת היטב לעור. רסטילן מאושר ע"י משרד הבריאות והגופים המובילים בעולם‏.

 

מטרות הזרקת רסטילן

בין אם את רוצה להדגיש את תווי הפנים, מילוי שפתיים, או מילוי קמטים, רסטילן מאפשר לך להוציא את הטוב ביותר שבך – במהירות ובטבעיות. ובנוסף, רסטילן מאפשר לך גמישות. את יכולה לבחור בין טיפול בודד, למשל לשפתיים, או טיפול משולב של מילוי או עיצוב שפתיים והעלמת קמטים – בעת ובעונה אחת. מאחר ורסטילן נספג במשך הזמן, את חופשייה לעשות מה שאת רוצה, מתי שאת רוצה. את תמיד שולטת במראה שלך – זה היופי של רסטילן.

 

טבעית מבפנים

רסטילן הנו ג'ל צלול כבדולח העשוי מחומצה היאלורונית, חומר המצוי באופן טבעי בגוף. חומצה היאלורונית קושרת אליה מים, מספקת לחות ומעניקה נפח לעור. ככל שאנו מתבגרים, הולך ופוחת תהליך הייצור הטבעי של חומצה היאלורונית בגוף. הזרקה פשוטה וקלה של רסטילן ממלאת את אובדן הנפח בעור ומשפרת את מראך על ידי יצירת שפתיים מלאות והעלמת הקמטים. רסטילן מוסיף נפח לעורך ועדיין מותיר את פניך עם הבעה טבעית. רסטילן הינו חומר מילוי קמטים לא קבוע, אשר נספג עם הזמן. משמעות הדבר היא שאת יכולה לבחור מתי לבצע את הטיפולים לשימור התוצאה.

 

טבעית מבחוץ

במהלך הפסקת ארוחת הצהריים את יכולה לעבור טיפול רסטילן ומיד להמשיך באורח חייך השוטפים כרגיל. אין כל צורך בבדיקה מוקדמת והתוצאה תתקבל מיד בתום ההזרקה. התוצאה תישמר בדרך כלל לפרק זמן של כשנה. עמידות הטיפול משתנה מאדם לאדם, והיא גם תלויה באזור המטופל. רסטילן מגיע במספר צורות ובגדלים (מבחינת כמות החומר במזרקים) שונים, ניתן למנות בסדרת מוצרי רסטילן גם חומרים שונים בהם רסטילן פרלן, רסטילן ליפס, רסטילן טא'צ. בנוסף חשוב לציין כי בשנתיים האחרונות השיפור הגדול הוא בהוספת לידוקאין לחומר ההזרקה, הלידוקאין הוא חומר מאלחש, הזרקת הרסטילן בתוספת לידוקאין תהפוך את ההליך ל"לא מורגש", לא תרגישו כאב! בהחלט בשורה לפחדנים שבינינו.