שפתיים עבות

מי לא חולמת על שפתיים עבות?

לא פעם, אנו מרגישים כי אין לנו את הראה ההוליוודי שכל אחת מאתנו חולמת עליו. מדי פעם, כל אישה חושבת לבצע מהלך שיגרום לה לשפתיים עבות. כיום, יש מגוון אפשרויות שיעניקו לנו שפתיים עבות. המחירים היום שווים לכולם והתחרות גם כך גדולה , שכך גורם זה יכול לפעול רק לטובתנו. כל אישה שאין לה שפתיים מלאות תחשוב על ניתוח או הזרקת חומרים כמו סיליקון או בוטוקס על מנת לגרום לשינוי המיוחל עליו היא חלמה כבר הרבה זמן. מה שוקלים כאשר אנו מעוניינות  לבצע עיבוי שפתיים? אילו חידושים יש בתחום זה? תוכלו באמצעות אתרי האינטרנט בתחום הזה לגלות מהי המילה האחרונה היום בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים אשר יתנו לכם את התשובות המלאות והמדויקות ביותר. אם יש לכן חברות שכבר ביצעו את מילוי השפתיים והן נראות לכם מושלמות יותר, תוכלו תמיד להתייעץ איתן לגבי המרפאה או הרופא ביצע להן את השינוי. יש להיכנס גם לפורומים בתחום זה, על מנת לראות תגובות והמלצות של מרפאות המתמחות בתחום.

אל תמהרו לראות תוצאות מיד לאחר מילוי השפתיים

כשתגיעו למרפאה העוסקת בתחום הגדלת שפתיים, תראו שיש להם הדמיה ויזואלית ממוחשבת. כדאי לבקש מהרופא המבצע את עיבוי שפתיים, להראות לכם תמונות של מטופלות שעברו אצלו הגדלת שפתיים. באמצעות התמונות והתוצאות המוכחות של מטופלים במרפאה זו, תוכלו להרגיש כי אתן נמצאות בידיים מיומנות ובטוחות. לא מומלץ להסתמך על התוצאות מיד לאחר שלב הגדלת השפתיים,, יש לחכות לפחות שבועיים, היות והאזור עדיין רגיש ונפוח ואולי יראה לכם כי השפתיים נראות שפתיים בשרניות מדי, אל דאגה, לאחר כמה ימים הנפיחות תרד ומדי יום תראו כי התוצאה הרצויה לכן, כבר נראית לעיין. יש לשאול את הרופא לגבי הסיכונים או תופעות הלוואי לאחר הזרקת חומרים לשפתיים כמו סיליקון ובוטוקס. חשוב כי תשאלו את השאלות על מנת שתהיו רגועות לפני ביצוע הפעולה.

מדוע חשוב לבדוק את הרקע של הקליניקה לעיבוי שפתיים?

אם אתן שוקלות על ניתוח או עיבוי שפתיים, תמיד חשוב לברר על הרקע של אותה קליניקה לאסתטיקה כך תדעו כי אתן נמצאות בידיים של מנתח פלסטי מנוסה. תמיד חשוב לבקש תמונות של מטופלים שבצעו מילוי או עיבוי שפתיים. גם אם מדובר בפעולה מהירה ופשוטה, תמיד יכול להיגרם נזק כמו הזרקה של כמו גדולה מדי של חומר או של חומר שאינו יתאים לכם, שלבטח לא יהיה נעים עבורכן. יש לשים דגש על ההנחיות של הרופא לפני ואחרי הפעולה של הזרקת חומרים לעיבוי השפתיים על מנת להגיע לתוצאות מוצלחות יותר.

 

פורסם בקטגוריה מאמרים, עם התגים . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.